CHARLIE oprawa wpuszczana w sufit łazienkowa biała GU10
towar niedostępny
Rekomendowane żarówki
Opis
Oświetl swoją łazienkę niepowtarzalnym stylem dzięki lampie sufitowej wpuszczanej CHARLIE. Czarna oprawa wpuszczana w sufit to nie tylko praktyczne źródło światła, ale także elegancki dodatek do Twojej przestrzeni. Dzięki możliwości wykorzystania źródeł światła GU10 o maksymalnej mocy 1x15W, stworzysz atmosferę dopasowaną do swoich preferencji. Ochrona IP54/20 gwarantuje niezawodność nawet w wilgotnych warunkach łazienkowych.
Wykonana z lakierowanego aluminium i szkła, lampa prezentuje się niezwykle stylowo, a jej czarny kolor dodaje nuty elegancji. Montaż podtynkowy sprawia, że lampa jest dyskretna i perfekcyjnie wkomponowuje się w otoczenie. Nie zawiera źródła światła, dając Ci swobodę wyboru odpowiedniego źródła, które najlepiej odda klimat Twojej łazienki.
Nadaj swojej łazience nowe świetlne życie z lampą CHARLIE. Dzięki wysokiej jakości materiałom i starannemu wykonaniu, stworzysz nastrojową atmosferę, w której chętnie zrelaksujesz się po długim dniu. Wybierz lampę, która nie tylko oświetli przestrzeń, ale także dodatkowo ją uwydatni.
Dane techniczne
| Styl | Minimalistyczny |
| Średnica [mm] | 85 |
| Wysokość [mm] | 115 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Materiał korpusu | Metal |
| Kolor korpusu | Biały |
| Materiał klosza/abażuru | Szkło |
| Kolor abażura/klosza | Przeźroczysty |
| Napięcie | 230V |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Typ żarówki | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc max. (w każdym z punktów) | 35W |
| Stopień szczelności IP | IP54 |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
Bezpieczeństwo
Zaloguj się
