KANDEZ 3C M projektor LED 13W 3000K 50 stopni biały do szyn 3-fazowych ITALUX 3-CT SA-2701/HT4-413A/WL-WW/50
towar niedostępny
Rekomendowane żarówki
Dane techniczne
| Styl | Nowoczesny |
| Długość [mm] | 130 |
| Średnica [mm] | 60 |
| Wysokość [mm] | 147 |
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Kolor korpusu | Biały |
| Napięcie | 230V |
| Ściemnialne | Brak |
| Typ żarówki | Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc max. (w każdym z punktów) | 13W |
| Strumień świetlny [lm] | 1500 |
| Barwa światła LED | 3000K |
| Stopień szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Zaloguj się