MARLEY lampa stojąca z drewnianą belką LED 20W 3000K i regulowanymi tubami nikiel mat 3xGU10 TRIO 412510407
(kliknij by skopiować) Cena z użyciem kuponu: 703,80 zł
towar niedostępny
Rekomendowane żarówki
Dane techniczne
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość [mm] | 1300 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Głębokość [mm] | 220 |
| Średnica klosza [mm] | 60 |
| Wysokość klosza [mm] | 105 |
| Materiały wykonania | Drewno |
| Kolory | Naturalny |
| Materiał korpusu | Metal |
| Kolor korpusu | Nikiel mat |
| Napięcie | 230V |
| Ściemnialne | Dotykowe |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Moc | LED 20W + 3xGU10 max. 10W |
| Strumień świetlny [lm] | 2300 |
| Barwa światła LED | 3000K |
| Stopień szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Zaloguj się