Manacor oczko białe 13 cm LP-232/1D - 130
towar niedostępny
Rekomendowane żarówki
Opis
Biała tuba sufitowa w stylu minimalistycznym to punktowe oświetlenie przeznaczone do montażu natynkowego. Dzięki prostej, geometrycznej formie oraz neutralnej kolorystyce oprawa dobrze komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami salonów, przedpokojów oraz biur. Kompaktowe wymiary pozwalają na zastosowanie pojedynczego punktu lub stworzenie kompozycji świetlnej z kilku sztuk.
- Gwint GU10: umożliwia samodzielny dobór żarówki o odpowiadającej Państwu barwie światła oraz mocy.
- Biała obudowa o długości i szerokości 60 mm: neutralny kolor i niewielkie wymiary sprawiają, że oprawa dyskretnie wtapia się w jasne sufity.
- Wysokość 130 mm: pozwala na montaż w niskich pomieszczeniach, gdzie wiszące żyrandole mogłyby ograniczać przestrzeń użytkową.
- Jedno źródło światła: zapewnia skierowany strumień światła, który nadaje się do strefowego doświetlania wybranych obszarów roboczych lub elementów dekoracyjnych.
- Brak żarówki w zestawie: daje możliwość zakupu energooszczędnego źródła światła typu LED, co pozwala obniżyć zużycie energii elektrycznej.
Dane techniczne
| Styl | Minimalistyczny |
| Długość [mm] | 60 |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Szerokość [mm] | 60 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Typ żarówki | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |