PINCHA DUCK lampa nocna klaczka z zegarem LED RGB DIM ładowanie USB-C LUCIDE 54500/01/34
(kliknij by skopiować) Cena z użyciem kuponu: 149,60 zł
towar niedostępny
Rekomendowane żarówki
Dane techniczne
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Szerokość [mm] | 138 |
| Materiały wykonania | Silikon |
| Kolory | Żółty |
| Napięcie | 5V USB |
| Ściemnialne | Dotykowe |
| Typ żarówki | Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 1,5W |
| Barwa światła LED | 3000K |
| Stopień szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Zaloguj się