QUERIDO kolorowa lampa stołowa z sercem emotka LED 2W 3000K R53791101
(kliknij by skopiować) Cena z użyciem kuponu: 53,55 zł
towar niedostępny
Rekomendowane żarówki
Dane techniczne
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Szerokość [mm] | 145 |
| Głębokość [mm] | 50 |
| Materiał korpusu | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie | 5V USB |
| Ściemnialne | Brak |
| Typ żarówki | Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 2W |
| Strumień świetlny [lm] | 150 |
| Barwa światła LED | 3000K |
| Stopień szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
Zaloguj się