SENTA lampa wisząca czarna kaskada klosze białe z czarnym LED 3x5W 3000K R33553342
(kliknij by skopiować) Cena z użyciem kuponu: 324,36 zł
towar niedostępny
Rekomendowane żarówki
Dane techniczne
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość [mm] | 1500 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Średnica klosza [mm] | 100 |
| Materiał korpusu | Tworzywo sztuczne |
| Kolor korpusu | Czarny |
| Materiał klosza/abażuru | Tworzywo sztuczne |
| Kolor abażura/klosza | Biały |
| Napięcie | 230V |
| Ściemnialne | Brak |
| Typ żarówki | Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Moc max. (w każdym z punktów) | 5W |
| Strumień świetlny [lm] | 3x800 |
| Barwa światła LED | 3000K |
| Stopień szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Zaloguj się