SIRIUS gładki kwadratowy plafon biały z czujnikiem ruchu LED 19W 3000K R64601131
(kliknij by skopiować) Cena z użyciem kuponu: 188,96 zł
towar niedostępny
Rekomendowane żarówki
Dane techniczne
| Styl | Nowoczesny |
| Długość [mm] | 295 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Szerokość [mm] | 295 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Materiał korpusu | Metal |
| Kolor korpusu | Biały |
| Materiał klosza/abażuru | Tworzywo sztuczne |
| Kolor abażura/klosza | Mleczny |
| Napięcie | 230V |
| Ściemnialne | Brak |
| Typ żarówki | Wbudowany LED |
| Moc max. (w każdym z punktów) | 19W |
| Strumień świetlny [lm] | 2050 |
| Barwa światła LED | 3000K |
| Stopień szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Zaloguj się