SLOPE gładki okrągły plafon z białą otoczką LED 10,5W 3000K R63771131
(kliknij by skopiować) Cena z użyciem kuponu: 54,32 zł
towar niedostępny
Rekomendowane żarówki
Dane techniczne
| Styl | Nowoczesny |
| Średnica [mm] | 285 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Materiał korpusu | Tworzywo sztuczne |
| Kolor korpusu | Biały |
| Materiał klosza/abażuru | Tworzywo sztuczne |
| Kolor abażura/klosza | Mleczny |
| Napięcie | 230V |
| Ściemnialne | Brak |
| Typ żarówki | Wbudowany LED |
| Moc | 10,5W |
| Strumień świetlny [lm] | 1100 |
| Barwa światła LED | 3000K |
| Stopień szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Zaloguj się