VINTO kinkiet czarny patyk 60cm LED 7W 3000K światło odbite WL-73526-60-BL
towar niedostępny
Rekomendowane żarówki
Dane techniczne
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość [mm] | 600 |
| Szerokość [mm] | 65 |
| Głębokość [mm] | 100 |
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Kolor korpusu | Czarny |
| Napięcie | 230V |
| Ściemnialne | Brak |
| Typ żarówki | Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc max. (w każdym z punktów) | 7W |
| Strumień świetlny [lm] | 1100 |
| Barwa światła LED | 3000K |
| Stopień szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
Zaloguj się